Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 3 dni
EAN: 5902543257253
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: Theta Optics

Luneta Rhino 4X32 z kolimatorem Micro

Luneta Theta Optics™ jest gwarancją wysokiej jakości za rozsądną cenę. Zamknięta w wytrzymałej, metalowej obudowie przejrzysta optyka z krzyżem celowniczym typu mil-dot oraz powiększeniem x4. Dzięki podświetleniu krzyża (czerwone) lunetę z powodzeniem możemy wykorzystać do prowadzenia działań zarówno dziennych, jak i nocnych. Zasilanie stanowi bateria CR1620. Krzyż celowniczy można płynnie regulować w pionie i poziomie. Produkt montowany na standardowej szynie RIS 22mm. 

Luneta została wyposażona w krótkie szyny RIS (łącznie 3) do montażu dodatkowych akcesoriów. Na grzbiecie lunety zamontowano w pełni funkcjonalny lekki celownik kolimatorowy typu Micro! Kolimator posiada punkt celowniczy w kolorze zielonym/czerwonym.

Celem Theta Optics™ jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości sprzętu optycznego, lecz również ciągłe wzbogacanie oferty innowacyjnymi rozwiązaniami spotykanymi w produktach wyższej klasy. Przed wprowadzeniem na rynek każdy z modeli przechodzi szereg testów. Theta Optics™ to propozycja dla osób szukających wysokiej jakości za rozsądną cenę.

W zestawie znajduje się:

- luneta z kolimatorem
- klucze imbusowe
- instrukcja obsługi
- bateria zasilająca
- ściereczka do czyszczenia
- osłona na kolimator

 

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!