Wczytuję dane...

WE - Replika AceVD GBB - wersja ekonomiczna

WE
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Długość: 1210 mm Waga: 3340 g Wykonanie: stal, aluminium, tworzywo polimerowe Prędkość wylotowa: ~400 FPS
1317,03 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Długość: 1210 mm
  • Waga: 3340 g
  • Wykonanie: stal, aluminium, tworzywo polimerowe
  • Prędkość wylotowa: ~400 FPS


Długo wyczekiwana, wysokiej jakości replika karabinu wyborowego wykonana przez firmę WE. Do produkcji repliki wykorzystano wzbogacone aluminium, tworzywo polimerowe oraz stal. Z aluminium wykonano lufę zewnętrzną wraz z podstawą muszki i reduktorem podrzutu, szczerbinkę oraz główny korpus, ze stali zaś klapę, magazynek oraz większość drobnych elementów (w tym przełącznik trybu ognia), jak również stopkę kolby i kosz spustowy. Sama kolba wykonana została, podobnie jak łoże przednie, z polimerowego tworzywa sztucznego - wzorem późniejszych modeli karabinu. Dodatkowo zaopatrzona jest w wygodną, gumową poduszkę policzkową, tzw. bakę. 

Replika charakteryzuje się bardzo estetycznym wyglądem zewnętrznym. Staranność wykonania jednak w niczym nie ujmuje jej charakteru pierwowzoru - klasycznej, radzieckiej konstrukcji. Na korpusie repliki umieszczono montaż pod optykę, pozwalający przyłączyć np. replikę charakterystycznej dla tego modelu lunety typu PSO-1.

Replika zbudowana jest w systemie WE Open Bolt, co w połączeniu z dobrze odczuwalnym "kopnięciem" ruchomego zamka gwarantuje niezapomniane wrażenia podczas oddawania każdego kolejnego strzału. Oczywiście, zamek pozostaje w tylnym położeniu po oddaniu ostatniego strzału.

Prędkość wylotowa repliki w warunkach typowych oscyluje w okolicach ~400 FPS, ze standardową w przypadku replik zasilanych gazem dewiacją rzędu +/-10 FPS.

Magazynek mieści 21 kulek 6 mm.

Pomijając estetyczne wykonanie, dobry system blow-back i fakt odwzorowania jednego z najbardziej charakterystycznych karabinów wyborowych w historii, niezaprzeczalną zaletą tej repliki jest jej wysoka - jak na karabin wyborowy - szybkostrzelność, gwarantująca strzelcowi znaczną przewagę nad użytkownikami replik o napędzie sprężynowym. 

Replika ta z całą pewnością powinna stać się elementem kolekcji każdego zapalonego rusofila. 

W skład zestawu wchodzi:

  • replika
  • magazynek

 

 

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!