Wczytuję dane...

WE - Replika G39C GBBR

WE
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Prędkość wylotowa: 360 fps Waga: 2780 g Wykonanie: Metal i włókno szklane
787,49 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Prędkość wylotowa: 360 fps
  • Waga: 2780 g
  • Wykonanie: Metal i włókno szklaneReplika karabinu G39C firmy WE jest pierwszą dostępną na rynku repliką gazową tego modelu.  Wykonana w całości jak oryginał z włókna szklanego oraz metalu. Chwyt przedni, korpus, kolba, chwyt pistoletowy oraz magazynek wykonano z tworzywa. Elementy wewnętrzne, mechanizmy oraz piny wykonano z metalu.


Prędkość wylotowa rzędu 360 fps w połączeniu z małymi rozmiarami pozwala na używanie jej w terenie zurbanizowanym. Repliki firmy WE charakteryzują się wysoką niezawodnością oraz wysoką kulturą pracy. Tak też jest w przypadku tego modelu. Wedle zapewnienia producenta jest on w stanie wystrzelić aż 18 magazynków przy ustawieniu na ogień ciągły jeden za drugim, bez ryzyka zamarznięcia lub uszkodzenia mechanizmów wewnętrznych. Na korpusie znajduje się tylko obrazkowy opis trybów ognia oraz naklejka z oznaczeniami producenta WE.


Po wystrzeleniu ostatniej kulki, zamek samoistnie blokuje się w pozycji otwartej. Zwolnienie zamka następuje tak jak w przypadku oryginału poprzez pociągnięcie rączki przeładowania w kierunku kolby (rączka przeładowana jest wykonana w sposób zapewniający swobodną obsługę przez osoby lewo jak i prawo ręczne) lub też za pomocą małego przycisku umieszczonego przed językiem spustowym. W przeciwieństwie do replik G39C innych producentów, WE dołącza komplet szyn RIS przymocowanych do chwytu przedniego. Dodatkowo na korpusie umieszczono długą szynę wykonaną w standardzie RIS 22 mm pozwalającą na montaż dowolnego rodzaju optyki lub akcesoriów.

Zestaw zawiera:

  • WE G39C
  • Magazynek
  • Ładowarka do magazynka
Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!