Wczytuję dane...

Balystik - Zawór HPA ver.EU do KJ / WE / VFC

Balystik
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
35,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Towar dostępny od ręki.

Adapter zaworu HPA do magazynków green gas firm KJ / WE / VFC i podobnych. Montowany bez wiercenia lub przerabiania gwintu w magazynku, wystarczy wkręcić go w miejsce dolnego zaworu w magazynku. Pasuje do większości węży z systemem QD ale wymaga zastosowania regulatora HPA na butli. Dzięki temu adapterowi będziesz mógł strzelać z repliki nawet przy bardzo niskich temperaturach. Moc repliki regulujesz na regulatorze. Ilość FPS jest też uzależniona od poziomu ciśnienia w butli. 

  • materiał: mosiądz, CNC
  • kompatybilne ze złączami QD HPA ver. EU
  • pasuje do magazynków KJ / WE / VFC


UWAGA: Korzystając z systemu HP należy mieć na uwadze możliwość uszkodzenia repliki w przypadku pracy pod zbyt wysokim ciśnieniem.
Należy również pamiętać o odpowiednio częstym smarowaniu repliki.

Adapter zaworu HPA do magazynków na green gas. Montowany bez wiercenia lub przerabiania gwintu w magazynku, wystarczy wkręcić go w miejsce dolnego zaworu w magazynku. Pasuje do większości węży z systemem QD ale wymaga zastosowania regulatora HPA na butli. Dzięki temu adapterowi będziesz mógł strzelać z repliki nawet przy bardzo niskich temperaturach. Moc repliki regulujesz na regulatorze. Ilość FPS jest też uzależniona od poziomu ciśnienia w butli. 

Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!