Wczytuję dane...

G&G - Replika CM16 Raider

GiG
3.3/5
średnia: 3.3  ocen: 7
Na podstawie 7 ocen
Produkt dostępny!
Długość: 665 / 760 mm Waga: 2240 g Wykonanie: metal + tworzywo sztuczne Prędkość wylotowa: ~330 FPS
932,24 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Długość: 665 / 760 mm
  • Waga: 2240 g
  • Wykonanie: metal + tworzywo sztuczne
  • Prędkość wylotowa: ~330 FPS


Replika karabinka  CM16 Raider produkcji G&G wykonana została w ramach projektu Combat Machine, którego założeniem jest dostarczanie wysokiej klasy replik w cenie, jaką uznać można za ekonomiczną. Repliki Combat Machine charakteryzują się najwyższą, charakterystyczną dla firmy G&G jakością wykonania i kulturą pracy oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów. Głównym czynnikiem pozwalającym więc na obniżenie ceny jest zastosowanie korpusu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w miejsce metalu. Istotny jet również fakt, że sam korpus wykonany został z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym - podobnie zresztą jak chwyt przedni czy kolba i niemal wszystkie elementy z tworzywa. Z metalu zaś wykonano lufę zewnętrzną, prowadnicę kolby, zaczepy, obudowę magazynka oraz większość drobnych elementów.


Replika wykonana została w kolorze czarnym. Idealnie nadaje się do prowadzenia działań na krótkim i średnim dystansie, ze względu na zastosowaną sprężynę M100, zapewniającą prędkość wylotową rzędu ~330 FPS. Zastosowana grzbietowa szyna RIS pozwala na przyłączenie dowolnego celowniczego urządzenia optycznego, zaś wielopozycyjna, mieszcząca akumulator kolba umożliwia przystosowanie repliki do indywidualnych preferencji użytkownika. 

Chwyt przedni repliki zastąpiony został zespołem szyn RIS, każda o szerokości 22 mm, pozwalających na przyłączenie różnorakich dodatkowych urządzeń i akcesoriów: latarki taktycznej, laserowego znacznika celu, chwytu taktycznego itp.


Replika zaopatrzona jest we wzmocniony Gearbox V2 wyposażony w łozyska 8 mm. 

 

W skład zestawu wchodzi:

  • replika
  • magazynek
  • zestaw 1000szt. kulek
Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!