Wczytuję dane...

Układ mosfet WARFET v1.1 z programatorem

Gate
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Programator w zestawie Wymiary: 55 x 19 x 7 mm Waga: 8g Producent: Gate
337,49 PLN*
374,99 PLN*
Oszczędzasz 37.50 PLN
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 374.99 PLN

Układ mosfet WARFET v1.1 z programatorem

WARFET jest układem mosfet najnowszej generacji, z przeznaczeniem do użytku w replikach AEG. Jest to najbardziej zaawansowany układ elektroniczny dostępny na rynku, a zarazem najprostszy w użyciu i przede wszystkim programowaniu. Zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne w produkcji mosfetów pozwoliły na skonstruowanie niewielkiego, ale bardzo zaawansowanego i wytrzymałego układu. Instalacja kontrolera nie wymaga ingerencji we wnętrze repliki - montaż ogranicza się do podpięcia układu między baterię a styki repliki. NIE WYMAGA ŻADNEGO LUTOWANIA!

Załączona w zestawie taktyczna karta programatora pozwala zaprogramować układ w dowolnej chwili, w dowolnej sytuacji i w dowolnych warunkach. Zarówno układ jak i karta posiadają atest odporności na warunki pogodowe w wojskowym standardzie MIL-V-173C. Dzięki czemu mamy pewność że nasz zaawansowany układ nigdy nas nie zawiedzie. Oprócz tego całość zestawu przygotowana jest do współpracy z bateriami Li-Po. Będzie działał z bateriami o napięciu od 7,4V do 14.8V. Wbudowane zabezpieczenia chronią baterię Li-Po przed nadmiernym rozładowaniem, które mogłoby ją uszkodzić.

Układ pozwala na zaprogramowanie następujących opcji:

- Pre-cocking - po każdym strzale napręża sprężynę, aby skrócić czas między strzałem a wciśnięciem spustu. Poziom tej opcji można zaprogramować za pomocą opcji Pre-cocking boost tak, aby zmniejszyć zużycie gearboxa, lub jeszcze bardziej skrócić czas reakcji - kosztem zwiększonych naprężeń i zużycia części.
- Active brake - funkcja aktywnego hamulca. Zmniejsza ona zużycie części zapobiegając nadmiernym napięciom sprężyny po oddanym strzale. Opcja którą pokochają repliki z tuningiem mocowym. Do użytku tylko z ogniem pojedynczym. Strzelanie ogniem automatycznym przy tej funkcji spowoduje puste strzały.
- Smart trigger - opcja używana przy seriach, pozwala na zmniejszenie szybkostrzelności strzałów oddawanych w serii. Szybkostrzelność reguluje się za pomocą opcji ROF CONTROL.
- Dark mode - wyłącza diodę LED na kontrolerze, która zapala się przy wciśnięciu spustu.
- Burst time - opcja ta pozwala na zaprogramowanie długości serii, co wpływa na ilość strzałów w serii.
- Ostatnia opcja pozwala na wybór ustawień selektora ognia. Układ może współpracować z zaawansowanymi selektorami ognia - jedno- oraz dwu- przewodowymi systemami spustowymi. W ustawieniach dla stockowego okablowania mamy dostępne dwie opcje: SEMI/AUTO, SEMI/BURST. Natomiast dla zmodyfikowanych okablowań mamy dostępne trzy opcje: SEMI/AUTO, SEMI/BURST, BURST/AUTO.

Po wyczerpujący opis wszystkich funkcji zapraszamy na stronę producenta: http://www.gatee.eu/en/warfet

Pełną instrukcję można znaleźć pod poniższym adresem:

http://www.gatee.eu/WARFET_EN.pdf

W zestawie znajdują się:

- taktyczna karta programatora
- układ WARFET
- adapter bateria-AEG Tamiya mały
- adapter Tamiya mały AEG-bateria
- para styków Deans-T
- pojedynczy przewód spustowy
- podwójny przewód spustowy
- skrócona instrukcja użytkownika
Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!