Wczytuję dane...

Gerber - Toporek z Piłą Gator Combo Axe II - 22-41420

Gerber
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
349,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Zestaw Gator Combo Axe II renomowanej firmy Gerber, składający się z toporka oraz piły. Dzięki pokrowcowi i niewielkim rozmiarom można go przewozić w samochodzie, a po przytroczeniu do pasa zabrać na biwak do lasu, itp.

Głowicę z bardzo ostrym ostrzem wykonano z kutej, wysokogatunkowej stali pokrytej ułatwiającej cięcie powłoką PTFE. Po przeciwnej stronie ostrza znajduje się tępo zakończona głownia, dzięki czemu może być używana jako młotek.

Lekki ale niesamowicie wytrzymały trzonek wykonany został z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Rękojeść dla zapewnienia doskonałego chwytu pokryto antypoślizgową warstwą Gator Grip wykonaną z gumy Santoprene®.

Brzeszczot z nierdzewnej stali wyposażony jest w dwa rzędy agresywnych, doskonale tnących zębów. Rękojeść piły również wykonano z nylonu wzmacnianego włóknem szklanym i gumy. Przed wypadnięciem piły z trzonka chroni magnetyczna blokada oraz gumowa osłona.

W komplecie znajduje się zamykany na rzep Velcro pokrowiec wykonany z nylonu balistycznego z możliwością montażu na pasie.

Cechy:
- Długość całkowita toporka: 387 mm
- Długość ostrza toporka: 69 mm
- Długość całkowita piły: 259 mm
- Długość brzeszczotu: 154 mm
- Waga: 647g (toporek) + 72g (piła)

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!