Wczytuję dane...

ASG - Wiatrówka CZ 75 P-07 Duty - Blow Back - 4,5 mm - 16728

ASG
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
515,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Model: CZ 75 P-07 DUTY
Producent: ASG
Kaliber: 4,46 mm
Zasilanie: CO2
Pojemność magazynka: 20 szt.
Długość całkowita: 186 mm
Długość lufy: 83,5 mm
Prędkość początkowa: 105 m/s (344 fps)
Moc: 1,7 - 2,1J
Blowback: Tak
Waga: 746gZasilana gazem CO2 wiatrówka będąca doskonale wykonaną repliką pistoletu CZ 75 P-07 Duty. Wyprodukowana została przez firmę ActionSportGames A/S na licencji Česká zbrojovka a.s., co potwierdzają odpowiednie oznaczenia na zamku i chwycie.

Tak jak w oryginale zamek, lufa zewnętrzna i język spustowy wykonane zostały z metalu natomiast szkielet wraz z chwytem z mocnego kompozytu ABS. Ergonomiczny, doskonale leżący w dłoni chwyt posiada antypoślizgowe wykończenie, które zostało również umieszczone na szkielecie na wysokości palca wskazującego.

Model ten wyposażony jest także w ułatwiające celowanie białe punkty na przyrządach celowniczych, ucho do montażu smyczy oraz dźwignię bezpiecznika umieszczoną po lewej stronie zamka.

Znajdująca się pod lufą szyna 1913 Picatinny Rail umożliwia zamocowanie latarki taktycznej lub celownika laserowego. Po wykręceniu kompozytowej zaślepki na końcu lufy uzyskujemy dostęp do gwintu służącego do montażu atrapy tłumika dźwięku.

Wiatrówka charakteryzuje się systemem odrzutu metalowego zamka blowback, który sprawia że strzelanie jest bardzo realistyczne. Po ostatnim strzale zamek pozostaje w tylnym położeniu.

W chwycie znajduje się miejsce na metalowy magazynek mieszczący 20 sztuk śrutu BB 4,46 mm oraz jedną kapsułę CO2 12g.W pudełku:
- Wiatrówka
- Magazynek
- Instrukcja
- Gwarancja

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!