Wczytuję dane...

ASG - Wiatrówka STI Duty One - Blow Back - 4,5 mm - 16732

ASG
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
449,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Model: STI DUTY ONE
Producent: ASG
Kaliber: 4,46 mm
Zasilanie: CO2
Pojemność magazynka: 20 szt.
Długość całkowita: 220 mm
Długość lufy: 115,5 mm
Prędkość początkowa: 117 m/s (383 fps)
Moc: 2,2 - 2,7J
Blowback: Tak
Waga: 740gZasilana gazem CO2 wiatrówka będąca doskonale wykonaną repliką pistoletu STI DUTY ONE. Wyprodukowana została przez firmę ActionSportGames A/S na licencji STI International, co potwierdzają odpowiednie oznaczenia na zamku i chwycie.

Z metalu wykonano zamek, lufę zewnętrzną, język spustowy, kurek, dźwignię zwalniania zamka, dźwignię bezpiecznika oraz magazynek. Do konstrukcji szkieletu wraz z chwytem zastosowano mocny kompozyt ABS. Ergonomiczny, doskonale leżący w dłoni chwyt posiada antypoślizgowe wykończenie.

Model ten wyposażony jest w dźwignię bezpiecznika umieszczoną po lewej stronie zamka.

Znajdująca się pod lufą szyna 1913 Picatinny Rail umożliwia zamocowanie latarki taktycznej lub celownika laserowego. Po wykręceniu kompozytowej zaślepki na końcu lufy uzyskujemy dostęp do gwintu służącego do montażu atrapy tłumika dźwięku.

Wiatrówka charakteryzuje się systemem odrzutu metalowego zamka blowback, który sprawia że strzelanie jest bardzo realistyczne. Po ostatnim strzale zamek pozostaje w tylnym położeniu.

W chwycie znajduje się miejsce na metalowy magazynek mieszczący 20 sztuk śrutu BB 4,46 mm oraz jedną kapsułę CO2 12g.W pudełku:
- Wiatrówka
- Magazynek
- Instrukcja
- Gwarancja

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!