Wczytuję dane...

Mil-Tec - Torba TOPS Waist Pack - Czarny

Mil-Tec
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
89,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Multifunkcjonalna torba zgodna z systemem Molle, Alice. W zależności od potrzeby możemy ją przypiąć do pasa, kamizelki, nosić jako torbę biodrową, lub trzymać ją za uchwyt w ręku.

Torba wykonana została z mocnej impregnowanej tkaniny w kolorze czarnym. Od wewnątrz dodatkowo dla zabezpieczenia przed wilgocią tkanina jest gumowana.

Na froncie oraz plecach ładownicy znajdują się taśmy montażowe molle umożliwiające przypięcie dodatkowych akcesoriów, jak małe ładownice i pokrowce.

Torba posiada cztery zapinane mocnymi zamkami kieszenie. Dwie boczne o wielkości 15x6x4 cm pomieszczą przedmioty wielkości telefonu komórkowego radiostacji, średniej wielkości magazynka, toola itp. Kieszeń frontowa o wymiarach 17x14x4 cm posiada przegrodę na dokumenty, portfel itp. W największej kieszeni głównej o wymiarach 21x16x6 cm zmieścimy aparat, kamerę, i inne przedmioty podobnej wielkości. W środku znajduje się przegroda z siatki na drobiazgi. Po obu stronach kieszeni frontowej znajdują się dwa uchwyty tunelowe na latarkę AAA lub długopis.

Regulowany pas biodrowy, kiedy nie jest używany można schować pod panelem znajdującym się na plecach torby.

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!