Wczytuję dane...

Condor - Plecak Convoy Outdoor Pack - Zielony OD - 169-001

Condor
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
341,05 PLN*
* z podatkiem VAT

Pojemny plecak Convoy Outdoor Pack renomowanej firmy Condor Outdoor będący pomniejszoną, zeskalowaną wersją popularnego modelu 3-Day Assault Pack.

Został on wyprodukowany z bardzo wytrzymałego poliestru o gęstości 1000D, posiada pojemność 22,3 litra (1362 in³).

Kieszeń główna zamykana jest dwukierunkowym, gruboziarnistym zamkiem błyskawicznym krytym patką. Jest on rozpinany na prawie całej długości kieszeni co znacznie ułatwia jej pakowanie. Znajduje się w niej wyściełany przedział na tablet lub laptop (o maksymalnej wielkości 15") oraz dwie duże, zapinane zamkiem błyskawicznym przedziały wykonane z siatki.

Z przodu plecaka znajdują się kolejne trzy kieszenie: górna z bocznym dostępem, górna z przedziałami na dokumenty i przybory do pisania, małym karabinkiem na klucze oraz dwoma kieszeniami na radio oraz dolna z trzema kieszeniami z siatki.

Z boku plecaka umieszczono zamykane zamkiem kieszenie oraz cztery troki kompresujące, zapinane kompozytowymi klamrami.

Na plecach znajduje się zabezpieczona rzepem kieszeń przeznaczona na worek hydracyjny o pojemności do 3 litrów. Posiada ona dwa małe troki do podwieszenia worka.

Od strony pleców znajduje się miękka wyściółka o specjalnym kształcie zabezpieczona nylonową siatką, umieszczoną również na szelkach. Zapewnia ona odpowiednią wentylację oraz zwiększa komfort użytkowania.

Plecak wyposażony jest w wygodne, wyłożone wyściółką szelki posiadające pionową regulację, pas piersiowy, po jednym D-Ringu oraz pionowe palsy do montażu dodatkowej ładownicy, latarki, noża, itp. W komplecie znajduje się także odpinany pas biodrowy.

Wszystkie zewnętrzne zamki wyposażone są w troki umożliwiające ich obsługę nawet w grubych rękawicach. Każda kieszeń wyposażona jest w otwory odpływowe.

Dzięki zastosowaniu zewnętrznych palsów (systemu poziomych troczeń) na bokach, froncie oraz spodzie plecaka istnieje możliwość zamontowania dodatkowych modułów zgodnych ze standardem MOLLE/PALS. Na górnej kieszeni znajduje się także rzep Velcro na oznaczenia.

Na górze i po bokach znajdują się solidne uchwyty do przenoszenia i ciągnięcia plecaka.

Materiał: nylon 1000D
Kolor: zielony OD
Pojemność: 22,3L
Wymiary: 457 x 356 x 229 mm
Waga: 1325g

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!