Wczytuję dane...

BCB - Farba maskująca Chameleon Camo Compact - Woodland - CL1482B

BCB
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
17,99 PLN*
* z podatkiem VAT

Trzykolorowa farba maskująca BCB Chameleon® Camouflage Cream, wyprodukowana przez firmę BCB International. Jest produktem przeznaczonym dla wojska, opracowanym w celu sprostania wymogom nowoczesnego pola walki.

Farba nie świeci w podczerwieni, nie jest tłusta, nie rozpuszcza się pod wpływem potu i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada wysoki wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF - Sun Protection Factor) wynoszący 65.

Pigment farby maskującej BCB Chameleon® jest bardzo gęsty i nieprzezroczysty - już niewielka ilość wystarcza na pokrycie dużej powierzchni twarzy.

Pojemnik zawiera 3 odcienie farby maskującej, dostosowanych barwą do odpowiednich warunków środowiskowych regionu europejskiego (Woodland): brązowy, zielony, czarny (Deep Matt Black, Olive Green, Service Brown).

Pojemnik wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS zintegrowanego z niewielkim akrylowym lusterkiem, które ułatwia aplikacje kamuflażu.

Farba maskująca BCB nie zawiera wazeliny, nie plami mundurów, jest wodoodporna jednak może być z łatwością usunięta mydłem, detergentem lub chusteczkami do ścierania farb maskujących.

Cechy:
- Trzy kolory: brązowy, zielony, czarny
- Bezpieczna formuła
- Dobrze maskuje kolor skóry
- Nie świeci w podczerwieni
- Chroni przed promieniami słonecznymi (SPF - 50+)
- Podczas nakładania nie brudzi rąk
- Nie spływa z potem, deszczem
- Kompaktowe wymiary: 85 x 65 x 20 mm
- Waga: 40g
- Wyprodukowano w UK

NSN: 6859-99-978-5980
Zgodna z dyrektywą UE 76/768/EEC

Skład: mieszanka oleju roślinnego, kwas krzemowy, polisorbat, tlenki żelaza CI 77491, CI 77492 CI 77499, dwutlenek tytanu CI 77891, CI4090:2, talk CI 77718, metyloparaben

Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!