Wczytuję dane...

RazorGun - Pistolet gazowy PMG-37

RazorGun
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
249,00 PLN*
* z podatkiem VAT

RazorGun PMG-37 to skuteczny miotacz gazu pieprzowego do samoobrony, dostępny bez zezwoleń i rejestracji.

Urządzenie wystrzeliwuje chmurę gazu pieprzowego na odległość do 4 m, dzięki czemu zachowujemy bezpieczną odległość od zagrożenia. Działanie gazu pieprzowego pozwala obronić się przed kilkoma napastnikami.

PMG-37 swoim wyglądem przypomina broń palną, dlatego działa również odstraszająco. Miotacz gazu może być używany wszędzie tam, gdzie zagrożone jest nasze bezpieczeństwo lub życie np.:

 • w sytuacji napaści,
 • ako narzędzie obrony domu lub posesji,
 • podczas przenoszenia większej sumy pieniędzy,
 • przemieszczenia się po zmroku.

Budowa

Miotacz gazu PMG-37 został zaprojektowany z udziałem specjalistów od broni palnej, instruktorów samoobrony oraz zespołu kolba.

W wyniku tej współpracy powstał miotacz gazu pieprzowego, który wyróżnia się realistycznym wyglądem, wytrzymałą konstrukcją oraz instynktowną obsługą. Z analiz specjalistów od samoobrony wynika, że widok przedmiotu przypominającego broń oraz zdecydowana postawa, są czynnikami zdolnymi powstrzymać napastnika.

PMG powstał z lekkiego i wytrzymałego polimeru, który zawiera włókno szklane. Dzięki wykorzystaniu tej technologii miotacz jest odporny na uszkodzenia, warunki atmosferyczne oraz łatwy w codziennym przenoszeniu. W konstrukcji miotacza ograniczono ilość ruchomych elementów, co wpływa na jego bezawaryjność.

Poręczna konstrukcja oraz niewielki ciężar sprawiają, że pistolet może być wygodnie użytkowany i przenoszony przez Kobiety. Antypoślizgowa rękojeść zapewnia pewny i wygodny chwyt pistoletu, nawet w spoconej dłoni, co zdarza się w sytuacji stresu i zagrożenia.

W PMG RazorGun zastosowano intuicyjną blokadę spustu z tyłu rękojeści, którą automatycznie wyłączamy, pewnie trzymając pistolet w dłoni. Takie rozwiązanie zapobiega przypadkowemu uwolnieniu gazu oraz powoduje, że obsługa jest instynktowna.

Twórcy PMG, w trosce o wysoki realizm nie zapomnieli także o innych detalach konstrukcyjnych występujących we współczesnej broni palnej: muszce i szczerbince, żebrowaniu zamka oraz matowym wykończeniu.

Jedną z zalet PMG jest możliwość błyskawicznej wymiany kapsuły z gazem pieprzowym. Po wysunięciu magazynka z rękojeści należy usunąć pustą kapsułą, zastąpić ją nową, oraz z powrotem wsunąć magazynek do rękojeści. Ta czynność zajmuje kilka sekund i jest łatwa do opanowania.

Działanie

Środek zawarty w gazie pieprzowym (kapsaicyna) jest o 50 × ostrzejszy niż tabasco i blisko 4000 × pikantniejszy niż pieprz! Dlatego gaz działa natychmiastowo na receptory bólu, wywołuje uczucie palenia i zakłóca normalną pracę układu nerwowego.

Gaz zawiera 10% roztwór kapsaicyny o ostrości aż 2 mln SHU (jednostka ostrości Scouville’a). SHU określa ilość kapsaicyny, czyli substancji odpowiedzialnej za uczucie ostrości.

Zasięg wyrzuconej chmury gazu do 4 metrów!

Jest to niezwykle ważne, ponieważ pozwala nam zachować bezpieczny dystans od zagrożenia. Zaletą chmury gazowej jest możliwość rażenia wielu napastników oraz szerokie pole działania, co jest istotne w sytuacji stresu.

Kartridż gazu wystarcza na około 9 krótkich lub 2 długie użycia, co pozwala skutecznie bronić się przed dwoma lub trzema napastnikami. Gaz pieprzowy podrażnia śluzówki nosa i gardła, powoduje łzawienie oczu, dezorientację i zaburzenie percepcji.

Napastnik potraktowany gazem pieprzowym staje się niemal bezbronny. Gaz pieprzowy stosowany w PMG działa na agresorów będących pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz dopalaczy.

Czasowe efekty działania gazu — w zależności od tolerancji na kapsaicynę — mogą trwać od 30 minut do 2 godzin.

RazorGun PMG-37 sprzedawany jest z zainstalowaną kapsułą gazową, dlatego jest gotowy do działania od razu po zakupie. Urządzenie jest dostępne osób pełnoletnich. Na jego zakup i posiadanie nie są wymagane pozwolenie na broń czy rejestracja na Policji.

Dane techniczne:

 • Ilość użyć (psiknięć) 9
 • Maks. zasięg [m] 4
 • Substancja drażniąca (aktywna) oleożywica, czyli kapsaicyna
 • Wymagane zezwolenie? nie
 • Ilość bezpieczników 1
 • Materiał obudowy polimer
 • Masa [g] 397
 • EAN 5906660005384
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!