Wczytuję dane...

Perun - MOSFET V2 Hybrid - Okablowanie na tył

Perun
4.3/5
średnia: 4.3  ocen: 3
Na podstawie 3 ocen
Produkt dostępny!
379,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Towar dostępny od ręki.

Perun V2 HYBRID

Perun V2 Hybrid zastępuje w replice mechaniczne styki i zapewnia wiele nowych funkcji oraz udogodnień. Czujniki optyczne i magnetyczne pozwalają wyeliminować wiele ruchomych części, które są narażone na uszkodzenie i zużycie, zwiększając w ten sposób niezawodność. Elastyczna kontrola spustu pozwala na zmianę ustawienia czułości spustu od bardzo krótkiego do długiego, nawet w trakcie gry, z dowolnym spustem i bez dodatkowych modyfikacji.
Pasuje bez potrzeby przeróbek do większości gearboxów V2 w standardzie Tokyo Marui. Wyjątki wymienione są w instrukcji.

Opis funkcji

Regulowana czułość spustu – Spust może zostać ustawiony na jeden z 5 poziomów czułości, od bardzo krótkiego pociągnięcia, aż do pełnego ściągnięcia języka do tyłu. Nie jest wymagana jakakolwiek modyfikacja spustu ani gearboxa, a zmiana czułości możliwa jest nawet w czasie walki.
Dowolnie programowalne tryby ognia - Na każdym położeniu selektora (poza “zabezpieczonym”) można ustawić ogień pojedynczy, serię lub automatyczny, niezależnie od ustawienia na innym położeniu.
Aktywny hamulec - Zatrzymuje silnik po każdym strzale, zapobiegając “ubijaniu się” sprężyny, a w przypadku szybszych replik – nie pozwala na overspin (podwójny strzał zamiast pojedynczego).
Precocking - Szybka reakcja na wciśnięcie spustu może stanowić różnicę między zwycięstwem a przegraną, szczególnie podczas walk w pomieszczeniach. Kiedy włączony jest precocking, tłok pozostanie w tylnej pozycji po każdym strzale, zapewniając oddanie strzału natychmiast po wciśnięciu spustu. Aby zwolnić sprężynę po używaniu precockingu, wciśnij spust i przytrzymaj go przez 2 sekundy. Po tym czasie padnie drugi strzał, tym razem bez precockingu, za to aktywnym hamulcem na pełnej mocy.
Dwustopniowy spust – Po włączeniu tej funkcji, lekkie pociągnięcie spustu skutkuje ogniem pojedynczym lub serią, natomiast głębsze – serią lub ogniem ciągłym. Możliwe są następujące kombinacje: pojedynczy – seria, pojedynczy – automatyczny, seria – automatyczny.
Binarny spust - Pozwala na łatwe oddawanie podwójnych strzałów w trybie ognia pojedynczego. Po włączeniu tego trybu, pojedyncze strzały będą oddawane nie tylko po wciśnięciu spustu, ale również po jego zwolnieniu.
Redukcja szybkostrzelności - Zredukuj szybkostrzelność przy ogniu automatycznym albo serii, aby zaoszczędzić amunicję lub zwiększyć realizm.
DMR mode - Wprowadza minimalne odstępy czasowe pomiędzy strzałami, aby spełnić wymagania dotyczące replik DMR na niektórych miejscach rozgrywek.
Alarm rozładowanej baterii - Przeznaczony dla baterii Li-Po oraz Li-Ion. Jeżeli napięcie baterii spadnie do niebezpiecznie niskiego poziomu, użytkownik zostanie o tym powiadomiony krótkimi sygnałami dźwiękowymi powtarzanymi co minutę.
DSG mode - tryb wykrywania zębatki tłokowej przeznaczony specjalnie do zębatek typu DSG.
System diagnostyczny - Stale kontroluje stan elektroniki oraz repliki. W razie problemu, natychmiast przekaże informację, co mogło być jego przyczyną, ułatwiając usunięcie usterki.
Elektroniczny bezpiecznik - Ochroni replikę oraz baterię w poważnej awarii. Automatycznie rozłączy baterię, jeżeli zostanie wykryte zwarcie lub w gearboxie wystąpi zacięcie.

Zmiany wszelkich ustawień dokonuje się wyłącznie za pomocą szybkich i łatwo zapamiętywalnych sekwencji ruchów selektorem ognia oraz spustem. Układ komunikuje się z użytkownikiem za pomocą sygnałów dźwiękowych oraz wielokolorowej diody LED. To pozwala zmieniać ustawienia w dowolnym momencie, nawet w czasie walki. Wszystkie ustawienia niezależne dla każdej z obu pozycji selektora, co pozwala ustawić replikę dokładnie wedle swoich oczekiwań.
Perun V2 Hybrid działa bezproblemowo z każdą baterią o napięciu od 7V do 17V. Może być stosowany z najbardziej ekstremalnymi konfiguracjami, bez ograniczeń co do mocy sprężyny.
Zaloguj się
2021-08-18 10:18:42 - Dawid

Bardzo polecam, ale w cymie platinium trzeba było piłować 1 element

Ocena 4.50

Jakość wykonania: 
Kompatybilność z innymi produktami: 

Zalety

Cena
Wykonanie
Trwałość
Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!