Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 5 dni
EAN: 4000844455376
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: Umarex
Oblicz ratę

Ruger Superhawk 6" 6 mm czarny to metalowy rewolwer asg o prędkości początkowej aż 560 fps, wyposażony w dłuą 6" lufę, szynę akcesoryjną, gumowany chwyt typu combat oraz regulowaną szczerbinkę.

Replikę Superhawk oparto na rewolwerze Ruger GP 100 kalibru .357 Mag, który od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych rewolwerów na świecie.

Wytrzymała konstrukcja

Rewolwer ma solidną konstrukcją wykonaną w całości z cięzkiego metalu, co gwarantuje odporność na uszkodzenia oraz długotrwałe użytkowanie. Rewolwer ma klasyczne matowo-czarne wykończenie.

Metalowa konstrukcja wpływa na ciężar rewolweru, który wynosi aż 918 g, co z pewnością zadowoli fanów replik o wysokim poziomie realizmu. 

W replice zastosowano lufę o długości 6 cali, dzięki czemu rewolwer ma duży zasięg i może być z powodzeniem wykorzystywany także do strzelań tarczowych.

Ruger Superhawk 6" wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz mikrometrycznej szczerbinki regulowanej w pionie i poziomie. Dzięki szynie Picatinny zamocowanej na lufie użytkownik może zamontować celownik kolimatorowy.

Za komfort strzelania oraz solidny chwyt rewolweru odpowiadają gumowane okładziny combat z anatomicznymi wycięciami na palce. Wszystkie mechanizmy tj. spust, wymienne wkładki bębenka, kurek oraz bezpiecznik są doskonale spasowane i cechują się wysoką kulturą pracy.

Obrotowy bębenek

Rewolwer ma realistyczny system ładowania składający się z uchylnego bębenka oraz wysuwanych wkładek, w których umieszczamy kulki 6 mm.  Po załadowaniu 8 kulek do wianuszkowej wkładki umieszczamy ją w bębenie, odciągamy kurek i rewolwer jest już gotowy do strzelania.

Zasilanie CO2

Rewolwer zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla dostarczanym z 12 g kapsuły CO2. Wystrzelone kulki osiąga imponującą prędkość początkową sięgającą ok. 560 fps, co pozwala na celne strzelanie na dystansie ponad 30 m.

Ładowanie i wymiana kapsuły CO2 jest proste i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy odsunąć do tyłu gumową okładzinę, umieścić kapsułę w chwycie oraz dokręcić nabój za pomocą zintegrowanej śruby.

Kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Należy pamiętać, że największy wpływ na liczbę strzałów ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Mechanizm spustowy SA/DA

W rewolwerze zastosowano klasyczny mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA, co oznacza, że oddanie może odbywać się z samonapinania lub po uprzednim odciągnięciu kurka.

Bezpiecznik

Podczas transportu lub przenoszenia mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika nastawnego zlokalizowanego po lewe stronie szkieletu.

DANE TECHNICZNE:

 • Energia kinetyczna naboju [J]3
 • Prędkość początkowa [fps]560
 • Tryb ognia pojedynczy
 • Hop-up jest nie regulowany
 • Kolor czarny
 • Materiał konstrukcji/szkieletu/body metal
 • Długość całkowita [mm] 295
 • Długość lufy [mm] 202
 • Masa [g] 918
 • Producent Umarex, Niemcy
 • Symbol dostawcy 2.5780
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!