Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 5 dni
EAN: 5904517247758
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: bros

Płyn Bros na komary i kleszcze 130 ml DEET to repelent o wzmocnionym działaniu ze środkiem aktywnym DEET 50%, powszechnie uznawanym za najlepszą substancję do odstraszania komarów i kleszczy.

Nie daj się ugryźć!

W okresie ciepłego i wilgotnego lata każdy z nas boryka się z dokuczliwą aktywnością owadów latających oraz kleszczy, których ugryzienia mogą nieść nader przykre komplikacje zdrowotne. Aby zminimalizować ryzyko ugryzienia przez pajęczaki, meszki i komary, warto skorzystać ze sprawdzonego środka marki Bros.

Skuteczność preparatu Bros zapewnia substancja aktywnej DEET o stężeniu 50%. DEET (N,N-dietylo-m-toluamid) to obecnie najbardziej skuteczny środkiem przeznaczony do użytku cywilnego, sprawdzony sprawdza na terenach podmokłych, w klimacie tropikalnym oraz równikowej dżungli.
Płyn Bros na komary i kleszcze DEET zapewnia wydłużoną ochronę: odstrasza zwykłe komary do 12 h, komary tropikalne i meszki do 10 h, kleszcze do 9 h.

Kto może stosować środek?

Płyn Bros na komary i kleszcze 130 ml DEET zalecany jest przede wszystkim dla osób, które mogą być narażone na zwiększony kontakt z owadami gryzącymi tj. pracowników leśnych, myśliwych, wędkarzy, turystów, żołnierzy. Bezpieczna i skuteczna formuła pozwala na wykorzystywanie środka wszystkim osobom dorosłym spędzającym czas na świeżym powietrzu w okresie aktywności owadów.

Ostrzeżenie! Z uwagi na wysoką zawartość DEET środka nie należy stosować na materiałach syntetycznych i skórzanych, na meblach, plastiku oraz powierzchniach malowanych.

Szybka aplikacja

Preparat jest prosty i wygodny w użyciu. Przed aplikacją należy wstrząsnąć butelką i na miejsca narażone bezpośrednio na ukąszenia nanieść środek z odległości 15-20 cm. Na twarz i szyję preparat nanosić metodą pośrednią — spryskać dłoń i dopiero rozprowadzić na skórze.

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!