Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 3 dni
EAN: 5902543009111
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: AY
  • Wykonanie: metal + tworzywo
  • Waga: 2450g
  • Długość: 500 - 725mm
  • Kolor: czarny
  • Prędkość wylotowa: ~420 FPS
  • Napęd: elektryczny
  • Producent: AY

Ze wzmacnianego polimeru wykonano chwyt przedni oraz chwyt pistoletowy - w matowym, czarnym kolorze. Do produkcji całej reszty repliki praktycznie w całości użyto metalu. Metalowy jest cały korpus, pokrywa komory zamkowej, kolba, jednoczęściowa lufa zewnętrzna. Replika posiada komplet regulowanych, mechanicznych przyrządów celowniczych, jednak bez problemu możemy ją wyposażyć w celownik optyczny dzięki zamocowanej na boku korpusu szynie typu "jaskółczy ogon".

Z metalu wykonano również atrapę zamka/rączki przeładowania - po jej odciągnięciu uzyskujemy dostęp do pokrętła regulacji systemu hop-up. Z prawej strony korpusu znajduje się skrzydełkowy selektor trybu ognia, bardzo podobny (choć nieco krótszy) do stosowanego w replikach typu AK. Mamy możliwość prowadzenia ognia pojedynczego i ciągłego.

Miejsce na akumulator typu LiPo znajduje się wewnątrz chwytu przedniego. Kolba repliki jest wykonana z metalu, zakończona wygodną stopką z twardej gumy. Kolba jest składana na bok korpusu, co znacząco skraca długość karabinu - idealnie do transportu, bądź walki na najbliższym dystansie. 

Cóż znajdziemy wewnątrz repliki? Jej sercem jest gearbox v.3, z zespołem spustowym typu AK. Gearbox został zaopatrzony w 7mm, stalowe łożyska kulkowe, na których osadzono komplet stalowych zębatek. Dysza również jest standardu AK, tłok wykonano z mocnego nylonu, posiada stalowe zębatki. Całość napędza krótki silnik typu medium torque. Zastosowana fabrycznie sprężyna główna M120 pozwala w tym przypadku na osiągnięcie prędkości wylotowej rzędu ~420 FPS. W efekcie uzyskano mocny, dobrze spasowany mechanizm oparty na wysokiej jakości częściach, będący jednocześnie świetną bazą do ewentualnego tuningu mocowego i wytrzymałościowego.

Replika dostarczana jest w komplecie z  magazynkiem typu hi-cap o pojemności 300 kulek, wykonanym z polimerowego tworzywa w kolorze czarnym.

UWAGA: Luneta widoczna na zdjęciu poglądowym nie wchodzi w skład zestawu.

W zestawie znajduje się:

  • replika
  • magazynek
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!