Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 3 dni
EAN: 4712972915317
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: G&G
  • Wykonanie: metal + tworzywo
  • Waga: 4220 g
  • Długość: 850 - 999mm
  • Prędkość wylotowa: ~410 FPS
  • Napęd: elektryczny
  • Producent: G&G

Replika karabinu GR14 H.B.A. (jest to wersja S - czyli krótka) produkcji firmy G&G stworzona została w ramach linii Top Tech - oznaczającą najwyższą klasę i najwyższą jakość. Do jej wykonania użyto metalu oraz tworzywa sztucznego. Mechaniczne przyrządy celownicze są w pełni regulowane w pionie i poziomie. Podobnie jak w realnym pierwowzorze bezpiecznik repliki znajduje się wewnątrz kabłąka spustowego. Akumulator mieści się w chwycie przednim, który mocowany jest na sześciu śrubach.

Za wyjątkiem chwytu przedniego i pistoletowego oraz gumowej stopki kolby, wszystkie części są wykonane z metalu. Dokładność ich spasowania oraz zachowana waga pierwowzoru sprawia słuszne wrażenie, iż mamy do czynienia z bardzo solidną, masywną repliką. Metalowe są także elementy zamka, co powoduje niezwykle realistyczny i efektowny odgłos przy przeładowaniu repliki. Po odciągnięciu rączki przeładowania uzyskujemy możliwość wyregulowania systemu Hop-up.

W miejsce standardowego (np drewnianego) łoża stosowanego w klasycznych wersjach GR14, replika jest zaopatrzona w pełną konwersję z szynami montażowymi RIS. Kolba jest regulowana, co pozwala dopasować długość repliki do preferencji i budowy użytkownika. Dzięki tym modyfikacjom tracimy może na wspomnianej "klasyczności", ale zyskujemy niesamowity wzrost funkcjonalności, chociażby poprzez możliwość montażu rozmaitych akcesoriów dodatkowych, takich jak celowniki optyczne, oświetlenie i chwyty taktyczne, laserowe wskaźniki celu, etc.

Replika idealnie nadaje się do prowadzenia działań na średnim i dalekim dystansie ze względu na zastosowaną sprężynę M120 zapewniającą prędkość wylotową rzędu ~410 FPS, oraz długą 407 mm lufę wewnętrzną. W środku znajduje się szczelny układ pneumatyczny, zaopatrzony w wysokiej klasy komorę i gumkę HU.

Gearbox zaopatrzony jest w 8-mm łożyska kulkowe, mosiężną głowicę cylindra oraz aluminiową głowicę tłoka.

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.

W skład zestawu wchodzi :

  • replika
  • magazynek
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!