Wczytuję dane...

Urządzenie Anti-fog do gogli GG-ACC-01

Wosport
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!

  • Nazwa producenta / Brand: Wosport
  • Kolor: Czarny
  • Waga produktu [g]: 130
  • Wykonanie: Tworzywo sztuczne

Anti-fog od Wosport to specjalnie zaprojektowane urządzenie, które ma na celu zminimalizować parowanie gogli podczas wszelkich rozgrywek airsoftowych. Parujące okulary to problem niemal każdego gracza, a jak grać, gdy się nic nie widzi? Rozwiązaniem jest Anti-fog od Wosport. 
W zestawie otrzymujemy przede wszystkim urządzenie generujące strumień zimnego powietrza, które poprowadzone przy pomocy elastycznych rurek, dociera do gogli, pozwalając cieszyć się czystymi szkłami nawet podczas największego wysiłku w upalny dzień. Strumień można regulować przy pomocy pokrętła, a w sytuacji szczególnie napiętej i intensywnej, pozostaje tryb Turbo.

Model można naładować przy pomocy kabla USB-C (dołączony do zestawu). Jednocześnie w opakowaniu odnaleźć można rzepy, które umożliwią montaż na np. hełmie. 

Urządzenie wymagać będzie samodzielnego montażu - w zestawie dołączono stalowy dziurkacz, który umożliwi wykonanie otworu w goglach, które trzeba wykonać we własnym zakresie.

Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!