Wczytuję dane...

WE - Replika R5C Sporingline version - czarna

WE
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Wykonanie: stal + ZnAL + tworzywo Długość: 505 - 625 mm Waga: 2285g Prędkość początkowa: ~320 FPS Producent: WE
1169,53 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Wykonanie: stal + ZnAL + tworzywo
  • Długość: 505 - 625 mm
  • Waga: 2285g
  • Prędkość początkowa: ~320 FPS
  • Producent: WE

Replika  subkarabinka R5C produkcji WE charakteryzuje się doskonałym spasowaniem części oraz wysokiego poziomu estetyką wykonania. Nie sposób uświadczyć tu żadnych luzów w konstrukcji repliki - całość wydaje się być solidną, jednolitą bryłą. Do budowy repliki użyto jednolitego stopu cynku i aluminium, stali i wysokiej jakości nylonowego tworzywa sztucznego.

Ze wzmocnionego strukturalnie nylonu wykonano tu chwyt pistoletowy, stopkę kolby oraz korpus - pozostałe elementy wykonano natomiast z metalu. Ze stali wykonano zespół kolby oraz drobne elementy. Replika wykonana jest z wyjątkową dbałością o szczegóły dzięki wykonaniu elementów metalowych za pomocą urządzenia numerycznego CNC.

Rozsuwana kolba posiada możliwość ustawienia jej w dwóch różnych pozycjach, dzięki czemu możliwe jest szybkie i proste rozłożenie jej z pozycji transportowej do strzeleckiej. Wykonana z tworzywa sztucznego, profilowana stopka kolby zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu się kolby na ramieniu.

Replika jest bardzo kompaktowa co ułatwia manewrowanie nią podczas działań w ciasnych pomieszczeniach i na krótkich dystansach, gdzie szybkość reakcji jest kwestią kluczową. Wyposażono ją także w zespół montażowych szyn RIS umożliwiających dołączenie dodatkowych urządzeń i akcesoriów, takich jak laserowe znaczniki celu, rączki taktyczne, latarki itp.

Przydatnym dodatkiem pozytywnie wpływającym na kulturę pracy repliki jest mechanizm zwalniający naciągniętą sprężynę bez oddania strzału przy przesunięciu selektora na pozycję SAFE. W skład zestawu wchodzi :  

  • replika
  • magazynek hi-cap
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!