Wczytuję dane...

LCT - Replika LCK105 NV

LCT Airsoft
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Długość: 840 / 590 mm Waga: 3280 g Wykonanie: stal + tworzywo sztuczne Prędkość wylotowa: ~415 FPS
2299,99 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Długość: 840 / 590 mm
  • Waga: 3280 g
  • Wykonanie: stal + tworzywo sztuczne
  • Prędkość wylotowa: ~415 FPS

 
Replika jednego z najsłynniejszych produktów radzieckiej myśli technicznej - karabinu szturmowego bazującego na pierwotnym projekcie Michaiła Kałasznikowa, w wersji zmodyfikowanej w roku 1994. 

Replika wykonana została z najwyższej klasy komponentów, z zachowaniem ogromnej dbałości o szczegóły i odwzorowanie pierwowzoru. Cała niemal replika, oprócz kilku tylko drobnych elementów, wykonana została ze stali. Wyjątkiem są tu oczywiście wykonany z tworzywa sztucznego chwyt pistoletowy oraz przednie łoże.

Ze względu na użyte materiały oraz jakość wykonania, replika charakteryzuje się znaczną wytrzymałością. Nie uświadczymy tu żadnych luzów czy niedokładności wykonania i spasowania elementów. Całość konstrukcji wydaje się być pojedynczym, solidnym elementem. Części wewnętrzne natomiast pozwalają na łatwy tuning,  zapewniając jednocześnie długą i bezawaryjną pracę w konfiguracji bazowej. 

Gwarantowana przez replikę początkowa prędkość wylotowa rzędu ~415 FPS czyni z tego karabinu idealny wybór dla każdego szturmowca. Jednocześnie wytrzymałość i jakość wykonania zapewniają możliwość wykorzystania repliki nie tylko w ramach standardowych strzelanek, ale również jako replikę pozoracyjną czy symulacyjną.

Dzięki modyfikacjom wprowadzonym do konstrukcji zewnętrznej, użytkowanie repliki jest dużo wygodniejsze, niż ma to miejsce w przypadku standardowej repliki typu AK. Dzięki składanej na bok kolbie transport i składowanie repliki stały się dużo łatwiejsze, podobnie jak korzystanie z niej w ciasnych pomieszczeniach podczas rozgrywek typu CQB. Istotną rolę odgrywa tu również zredukowana długość konstrukcji.

Podsumowując, replika karabinu AK105 firmy LCT jest doskonałym wyborem dla każdego rozmiłowanego w militariach rusofila.

W skład zestawu wchodzi:
  • replika
  • magazynek
  • wycior
  • instrukcja
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!