Wczytuję dane...

ASG - Franchi SPAS-12 Shotgun - 3-burst - Sportline - 18554

ASG
4.5/5
średnia: 4.5  ocen: 2
Na podstawie 2 ocen
Produkt dostępny!
413,10 PLN*
* z podatkiem VAT

Model: Franchi SPAS-12
Producent: ASG
Napęd: Sprężynowy
Kaliber: 6 mm
Pojemność magazynka: 30 kulek
Długość całkowita: 780 mm
Długość lufy: 465 mm
Prędkość początkowa: 75 m/s (246 fps)
Moc: 0,6 J
Hop Up: Tak, stały
Waga: 1940 g
Kolor: czarnyReplika popularnej strzelby gładkolufowej Franchi SPAS-12 Shotgun powstała na licencji firmy Franchi. Wyprodukowana przez ActionSportGames A/S.

W modelu tym z metalu wykonano m.in. lufę zewnętrzną, stałe przyrządy celownicze, spust oraz tylne, obrotowe ucho montażu zawieszenia. Tworzywo sztuczne zastosowano przy produkcji korpusu i uchwytu przeładowania.

SPAS-12 zasilany jest magazynkiem w formie atrapy shellsa o pojemności 30 kulek. Replika strzela trzema kulkami na raz po każdym przeładowaniu.

Stały system HopUp znacząco poprawia celność i zasięg repliki. Nad spustem umieszczony jest bezpiecznik chroniący przed niekontrolowanym wystrzałem.W komplecie:
- Replika
- Dwa magazynki w formie shellsów
- 100 szt. kulek Gold Fire 0,20g
- Szybkoładowarka
- Wycior
- Instrukcja
- Gwarancja
Seria Sportline (SL) zawiera szeroką gamę wszechstronnych produktów przeznaczonych dla początkujących i zaawansowanych graczy airsoftowych. Repliki z tej serii produkowane są głównie z kompozytu, w wybranych modelach można przeprowadzić wymianę części wewnętrznych. Pomimo relatywnie niskiej ceny sprawdzą się one na każdym zlocie i spotkaniu airsoftowym.

Produkty z serii Sportline posiadają swoje odpowiedniki w broni ostrej i produkowane są na licencjach wielu znanych na całym świecie wytwórców broni. W wielu zestawach ("Value pack") znajdują się wszystkie niezbędne do gry akcesoria, w tym baterie i ładowarki.

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!