Wczytuję dane...

Uvex - Okulary Pheos Guard 9192.680 s

Uvex
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Okular ochronny Klasa optyczna: 1 Kolor wizjera: przezroczysty Waga: 46g Producent: Uvex
98,99 PLN*
109,99 PLN*
Oszczędzasz 11.00 PLN
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 109.99 PLN
  • Okular ochronny
  • Klasa optyczna: 1
  • Kolor wizjera: przezroczysty
  • Waga: 46g
  • Producent: Uvex

Innowacyjny system zabezpieczający pheos to funkcjonalne rozszerzenie asortymentu pheos, który cieszy się dużym uznaniem na rynku. Doskonałe połączenie okularów pheos, dodatkowej ramki oraz opaski na głowę. Wygodna ramka tworzy szczelną barierę chroniącą przed dostępem cząstek i przed rozbryzgami. Najlepszy wybór dla środowiska pracy z narażeniem na działanie pyłu dzięki połączeniu szybek z powłoką odporną na zaparowywanie oraz dodatkowej ramki. Możliwe założenie opaski na głowę, co jest przydatne przy pracy na wysokości lub w ciasnym pomieszczeniu. Możliwość łączenia z innymi środkami ochrony osobistej.

Uvex Supravision Extreme
Szkła pokryte uvex supravision extreme są odporne na zadrapania na zewnątrz i nigdy nie parują od wewnątrz. Szkła nie parują, ponieważ powłoka nigdy nie osiąga punktu saturacji. Szczególnie przeznaczone do warunków miejsc pracy o dużej wilgotności powietrza i długotrwałego skraplania.

Model uvex pheos guard s jest przeznaczony szczególnie dla węższych głów. System s składa się z okularów ochronnych pheos s, dodatkowych oprawek pheos s i opaski pheos.

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!